Робимо взаємодію ефективніше!

Робимо взаємодію ефективніше!

Телефонуйте прямо зараз: +38 044-364-88-99
Досвідчений персонал

Досвідчений персонал

Ми - команда високопрофесійних фахівців в телефонних переговорах, рекламних та PR-кампаніях .
Интелектуальный контакт-центр Re.Mark

Интелектуальный контакт-центр Re.Mark

  Наша компанія реалізує високоефективні проекти по взаємодії з клієнтами в бізнесі та політиці
1 2 3

Hide Main content block

КОНТАКТ-ЦЕНТР Re.Mark

Компанія «РеМарк» надає професійні послуги колл-центру, а також здійснює обробку всієї кореспонденції та викликів, включаючи телефон, СМС, факс, електронну пошту та скайп.

Аутсорсинговий колл-центр «РеМарк» – високотехнологічне інтелектуальне підприємство, основна місія якого полягає в підвищенні ефективності взаємодії з клієнтами. Наша компанія представляє собою ефективний центр обробки викликів і маркетингових даних, систему підвищення та утримання лояльності клієнтів, пошуку нових клієнтів та їх якісної підтримки.

Сьогодні телефон і інтернет є найбільш ефективними та економічно вигідними каналами цільових маркетингових комунікацій. Це найбільш швидкий і доступний спосіб встановлення контактів у всіх сферах економіки, політики, соціальній сфері.

Високоефективна професійна команда контакт-центру «РеМарк» реалізує «під ключ» проекти на ринках B2B і B2C по взаємодії з клієнтами, виборцями, покупцями, актуальними або потенційними користувачами товарами і послугами.

 

 

Наш персонал

Ми - команда високопрофесійних фахівців в телефонних переговорах, рекламних та PR-кампаніях.

Наша база

Ми напрацювали якісну актуалізовану базу даних по місту Києву і окремим великим містам України з розподілом за статево-віковими, демографічними і соціальними характеристиками.

Наш досвід

Ми маємо унікальний багаторічний досвід проведення різних соціально-політичних кампаній прямого маркетингу, запрошення на акції та зустрічі, інформування про події, заходи і персон. 

Наші технології

Ми досконало володіємо сучасними комунікаційними технологіями для ефективної і недорогої взаємодії з клієнтами, потенційними покупцями, виборцями та іншими цільовими групами.

НАШІ ПОСЛУГИ

Наша компанія здійснює високоефективні проекти взаємодії з клієнтами на всіх рівнях бізнесу і політики

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Проведення досліджень
Ми успішно реалізовуємо різні політичні, соціологічні і маркетингові дослідження в Києві і у всіх інших великих містах України методом телефонного опитування з побудовою репрезентативної вибірки
Наш досвід
Ми маємо унікальний багаторічний досвід проведення різних соціально-політичних кампаній прямого маркетингу, запрошення на акції та зустрічі, інформування про події, заходи і персони
База данних
Ми напрацювали якісну актуалізовану базу даних по місту Києву і окремим великим містам України з розподілом за статево-вікових, демографічних і соціальних характеристик
Досвідчений персонал
Ми - команда високопрофесійних фахівців в телефонних переговорах, рекламних та PR-кампаніях
Відношення до Клієнта
Ми обережно і дбайливо працюємо з кожним Вашим клієнтом заради загального розвитку та створення сприятливого ділового середовища. Професійно працюючи зі зверненнями Ваших клієнтів, ми даємо Вам можливість максимально зосередитись на основних бізнес-процесах Вашої кампанії!

НАШІ НАВИЧКИ

Соціальні опитування85%
Актуалізація баз даних80%
Маркетинг90%
Якість95%
Відповідальність100%
  • 02121, Україна, Київ,
    вул. Колекторна, 3-а, офіс 215
  • +38-044-364-88-99
  • +38-044-364-88-99
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправте нам повідомлення

  Mail is not sent.   Your email has been sent.